Подаруйте своїм маленьким глядачам можливість вивчати англійську мову в ігровій та розважальній формі!

Дитячий канал BabyTV допоможе дитині у невимушеній формі розвити фантазію, творчі та музичні здібності, а також зробити перші крокі у вивчанні англійської мови.

BabyTV – перший канал для дітей до трьох років. Унікальні програми BabyTV створені за сприянням провідних експертів з дитячого розвитку. Програми повністю адаптовані до потреб дітей даної вікової групи, контент каналу охоплює усі основні фази розвитку дітей впродовж перших трьох років. В денний час на каналі представлені короткі розвиваючі програми, забавні кліпи популярних дитячих пісень з усього світу у виконанні малят. Вечерні програми транслюють музику та малюнки, які допоможуть заспокоїтися дітям та підготуватися до сну.

 

Он-лайн розваги гарантовано…

Сайт BabyTVбув створений та розроблений командою провідних експертів з дитячого розвитку, як пряме доповнення до каналу, з урахуванням потреб глядачів і можливостей каналу. Веб-сторінка www.babytv.com продовжує бренд BabyTV  інтерактивним контентом по той бік телебачення та пропонує глядачам особисті зустрічі з їх улюбленими героями та програмами. На сайті представлено цикл інтерактивних ігор, навчальних зон та додаткових унікальних можливостей, включаючи Birthday Zone - це місце де ви маєте можливість відправити особисті привітання з Днем народження он-лайн та побачити їх в ефірі на каналі BabyTV!

 

При укладанні Угоди на канал BabyTV ви отримуєте 6 місяців безкоштовного перегляду.
Главный офис: ул. Магнитогорская, 1, БЦ «FIM Center», 4 этаж, каб.15, Киев, 02660
Телефон/факс: +38 044 364 94 75
Электронная почта: viamedia@viamedia.tv
ViaMedia Русский English Контакты На главную