Дивись у серпні на АМС

Збройний барон (16+)

США, Німеччина, Франція, 2005

14.08.2020 о 22:00

Режисер: Ендрю Ніккол

У ролях: Ніколас Кейдж, Бріджет Мойнехен, Джаред Лето, Іен Холм, Етан Хоук, Семмі Ротібі, Імонн Уолкер, Девід Хармен, Євген Лазарєв, Джаспер Ленц

Це історія колишнього вихідця з СРСР, одесита, Юрія Орлова, який став найбільшим світовим нелегальним торговцем зброєю.

Ще в дитинстві Юрій, роздумуючи, ким стати в майбутньому, дійшов висновку, що торгівля зброєю є найприбутковішою і вигідною справою. Адже у світі, переповненому агресією, зброя завжди буде користуватися попитом.

Юрій почав зі постачання зброєю місцевих злочинних угруповань, з часом його бізнес почав розростатися.

Разом зі своїм молодшим братом Віталієм, Юрій мріє досягти тих же висот, що і його кумир Сімеон Вайс.

Але в бізнесі з продажу зброї не все виявляється так просто , як думав Юрій .

Поступово на його слід виходить Джек Валентайн – агент Інтерполу, дружина йде від нього, а брат Віталій гине, продаючи зброю африканським шибеникам…

Розправа (16+)

Великобританія, США, 2018

21.08.2020 о 22:00

Режисер: Брайан А. Міллер

У ролях: Брюс Уілліс, Френк Грілло, Джонатан Шек, Олівія Кальпо, Наталі Юра

Менеджера банку Джейкоба переслідують спогади про жорстоке пограбування, яке забрало життя його колеги. Він об’єднується з колишнім копом Джеймсом, який живе по сусідству, щоб вичислити й зловити вбивцю.

Гра пам’яті (16+)

США, 2018

28.08.2020 о 22:00

Режисер: Браян А. Міллер

У ролях: Сільвестер Сталлоне, Раян Гузман, Меттью Модайн, Колін Ігглсфілд, Крістофер Макдональд, Медоу Вільям

Пограбування інкасаторської машини стало найгучнішим злочином в місті за останні роки. Під час спроби затримати злочинців, усіх їх було вбито. Вижив лише один МакДональд (Метт’ю Модайн), але для слідства він не представляє інтересу оскільки повністю втратив пам’ять. Минуло 7 років і злочинця вмовляють втекти із закритої психіатричної лікарні-в’язниці. Бажаючи знайти гроші, про місцезнаходження яких досі нічого не відомо, йому вколюють експериментальний наркотик, який має повернути його пам’ять в минуле. Знайти втікачів та з їх допомогою зрозуміти де ж сховані гроші доручили детективу Сайксу (Сільвестр Сталлоне). Йому доведеться пліч о пліч зі злочинцями пройти шлях до розгадки таємниці.