Fox – Новинки програми

Січень 2020
Піаніно

Піаніно

Прем’єра 15 січня

Лаки Флінн (Тім Мінчін), який багато років не спілкувався зі своєю сім’єю, дізнається, що його мати вмирає. Недовго думаючи, він упаковує своє піаніно і відправляється в 4000-кілометрову поїздку по Автралії, щоб побачити її перед смертю. Але його плани швидко йдуть шкереберть, коли він зустрічає шахрайку Мег. Неймовірна дружба допомагає героям долати труднощі і наздогнати час протягом довгої подорожі.

ДОКТОР ХЕРРОУ 2

ДОКТОР ХЕРРОУ 2

Прем’єра 23 січня

Це історія про доктора Деніела Херроу, блискучого, нестандартно мислячиого патологоанатома, який відмітає будь-які прояви влади. Коли виникає небезпека розкриття одного страшного секрету з його минулого, Херроу використовує всі свої знання в галузі судової медицини, щоб поховати його назавжди.

СТАМПТАУН

СТАМПТАУН

Нові серії, щопонеділка

Декс Паріос працює приватним детективом в Портленді, штат Орегон. Це сильна особистість, розумна, що пройшла армійську школу, але хоча Декс з готовністю вирішує проблеми інших, в її власному житті їх не менше: ігрова залежність, заплутане особисте життя і дорослий брат на поруках. У неї складна робота, вона в контрах з поліцією і злочинцями, і що б не було, вона розраховує тільки на себе.